Deze bijzondere ceremonie is bedoeld voor iedereen die verlangt naar volledige verbondenheid met het totale zijn en het belichamen van hun eigen licht op aarde.
Samen met mijn collega, vriendin en Tribe-member Lise Golden Eagle hebben we na een jaar voorbereidende ceremonie in de zomer van 2025 de eerste Healing Lodge 3-daagse gegeven.
Niet zomaar een healing lodge… Een trauma healing lodge, een speciale zweethutceremonie voor healing op alle lagen, om meer inzicht te krijgen en embodyment te ervaren. De transformatie kan op alle lagen doorwerken zodat je jouw eigen oorspronkelijkheid kunt belichamen, zodat je weer in je volledige stroom kunt leven.
De eerste dag staat in het teken van onze persoonlijke voorbereiding van de ceremonie: we duiken diep met ademwerk en verdiepende ceremonies. De tweede dag gaan we de hut in. De ochtend na de zweethutceremonie staat helemaal in dienst van integratie.
Groepsgrootte: maximaal 8 deelnemers.
Locatie: Blisveld, Drempt
Begeleiding: Lise Schimmel en Lieke White Winds
Wie is Lise Schimmel: Natuur en oorspronkelijke natuur (van mensen) staat Lise dicht aan het hart. Ze is grondlegger van ‘Tribal Earth Child’. Lise verweeft praktische werkvormen (oa ademwerk) met sjamanistische ceremonies. Meer informatie over Lise kun je vinden op www.liseschimmel.nl
op deze activiteit zijn de algemene voorwaarden van toepassing.
Wil je meer informatie of je aanmelden? Stuur een mail naar info@yamarei.nl